Trudna decyzja

Trudna decyzja

Chyba nie tylko ja zadaje sobie takie pytanie, kiedy już podejmę jakąś decyzje. Na początku jestem pewna tego wszystkiego a później? Wtedy już sama nie wiem. Zauważyliście, że nasze życie składa się z ciągłego podejmowania decyzji? Są coraz trudniejsze, niektóre decydują o naszym dalszym życiu. Chodzi mi tutaj o wybór szkoły. Mam 16 lat a już muszę wiedzieć w jakim kierunku chcę się kształcić i co robić za kilka lat. Pewnie zmieni mi się to jeszcze X razy. Jest to moje zmartwienie od kilku dobrych miesięcy. Niestety mam niewiele możliwości mieszkając w małym mieście. Spędzimy większość czasu na dojazdach, odjazdach albo musimy iść do internatu. Nikt nie jest w stanie teraz określić w jakim zawodzie chcemy pracować. Boje się wyboru nowej szkoły, bo to od tego zależy moja przyszłość.
A zmieniając temat, przecież podejmujemy nie tylko takie decyzje. Również ważne jest towarzystwo w jakim się obracamy. Przecież to też jest bardzo ważne, bo możemy się bardzo przez to zmienić.
Dla każdego '' trudna decyzja'' to coś innego. Mogą to być odpowiedzi na egzaminie, stwierdzenie czy jakieś osoby są nam bliskie itd.
Mimo młodego wieku podjęłam decyzje, z których jestem zadowolona ale i takie, które bym zmieniła. Mam nadzieję, że spotka mnie więcej tych pozytywnych. :)
Chyba nikt nie chciałby żałować niczego w dalszym życiu, więc zanim cokolwiek zrobimy powinniśmy zastanowić się dwa razy.
koszulka - H&M katana - River Island Spodnie -Moda damska styl uliczny
Back to blog

Leave a comment