Sukienki na wesele, stylizacje dla druhen

Sezon ślubny w pełni. Najczęściej jest tak, że zostajemy zaproszeni na wesele przynajmniej raz w roku,  a co za tym idzie, my - kobiety, sta...
Sezon ślubny w pełni. Najczęściej jest tak, że zostajemy zaproszeni na wesele przynajmniej raz w roku,  a co za tym idzie, my - kobiety, stajemy przed problemem co na siebie włożyć. Niestety outfit gościa weselnego jest już bardziej wymagający, niż na pozostałych, nawet eleganckich przyjęciach, więc przygotowanie kreacji spędza sen z powiek.

Ja również jakiś czas temu stałam przed tym problemem, wertując przeróżne strony internetowe w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego. Nie muszę chyba wspominać, że sieciówki w tym przypadku w ogóle nie zdają egzaminu. Nie dość, że jest duże prawdopodobieństwo powielenia czyjejś stylizacji, to w dodatku jeszcze nigdy nie znalazłam w sieciówce odpowiedniej kreacji na taką okazję. Z kolei stacjonarne sklepy z bardziej wyszukanymi sukienkami mają wygórowane ceny, a nie oszukujmy się, ale założymy ją tylko kilka razy...

Ostatnio ktoś podsunął mi maila ze stroną, na której znajdują się typowo weselne artykuły. W związku z tym, że nie jestem ufna do zagranicznych sklepów, które nie są sprawdzone, postanowiłam wyszukać historię (aw bridal Review). Jak klikniecie w link, wyświetli Wam najpopularniejsze artykuły oraz strony z tym właśnie sklepem. Jak się okazało, niektóre produkty zostały już zrecenzowane na Youtubie, a sprzedawca Davids Bridal® USA ma profil na Amazonie z bardzo dobrymi opiniami. Brzmi fajnie.

Nadal jest moda na lejące, długie sukienki, zwłaszcza jak przyjaciółki Panny Młodej są jej druhnami. Bardzo podoba mi się, jak wszystkie mają wtedy podobne, ale z drugiej strony wyróżniające się kreacje.

Oprócz sukienek są również ozdoby do włosów, które widnieją pod hasłem
AW Bridal Tiaras
, lub na innej stronie pod hasłem
ESTY Personal Made
. Różne inspiracje możecie znaleźć na Pintereście. Osobiście uwielbiam takie boho klimaty, jakie są przedstawione powyżej.
Niestety sukienki i ozdoby do włosów, to najbardziej rozbudowane działy na tej stronie. Szkoda, bo  w pozostałych zakładkach są spore braki, a wchodząc na stronę widziałam w niej duży potencjał. Liczyłam, że wyszukam również niestandardowe dekoracje na sale, weselne gadżety. Nie tym razem.
Mam jednak nadzieję, że sukienki i ozdoby do włosów przypadną Wam do gustu, bo są w atrakcyjnych cenach, porównując je do lokalnych sklepów, które często mają asortyment ściągany z USA lub zachodu.

Leave a comment