Snapchat

Jeszcze nie wiesz o czym pisze?  Może duszek na żółtym tel coś ci mówi?
Snapchat - aplikacja, którą znają prawie wszyscy. Mam ją już ok. rok i wcześniej nie zbyt wiedziałam o co w niej chodzi. Ostatnio stała się moją ulubioną. Drugie uzależnienie zaraz po instagram'ie.
Jak dla mnie osoba, która wymyśliła snapa jest genialna! Możemy pokazać znajomym co aktualnie robimy, gdzie się znajdujemy. Niestety jedno zdjęcie trwa tylko 24h. Bardzo krótko. Sama  lubię oglądać zdjęcia innych, często moich ulubionych blogerek/vlogerek itd. Dzięki niemu wiem co słychać u moich znajomych, ale też znanych osób. Głównie chodzi o wysyłanie innym i odbieranie zdjęć.
Moje również ogląda dosyć spoko osób, bo ponad 1800, jak nie więcej. Cieszę się, że dzięki temu możecie się dowiedzieć co u mnie, skoro już nie korzystam z ask'a. Oczywiście musimy pamiętać - trochę prywatności. Sama staram się dodawać tam normalne zdjęcia, ale bardzo często widzę, że sporo osób robi screen'y. Bardzo wkurzające, no ale skoro wysyłam zdjęcia to muszę się z tym liczyć -  wy też.  Snapy niektórych osób są bardzo wkurzające i dziecinne. Szkoda opisywać niektóre sytuacje, ale czasami wstydzę się, że w ogóle znam te osoby, haha. :)
''My story'' mam otwarte dla wszystkich, więc po dodaniu mnie do znajomych możecie oglądać co wysyłam, nie przyjmuje każdego bo miałabym niezły spam. W takim razie zapraszam do dodawania mnie na snapie. :) Niżej możecie zobaczyć duuuużo zdjęć właśnie ze snapa oraz kilka moich.
koszulka - kliknij tutaj
buty - 
koszulka - kliknij tutaj!
dresy - klik
spodnie - H&M
buty - klik

Leave a comment