Prawa autorskie

Dosyć często się teraz o tym mówi. A to dlatego, że coraz częściej wiele osób przywłaszcza sobie cudze zdjęcia, napisany tekst itd. Niektórym  może się wydawać, że to nic takiego. Jednak z punktu widzenia osoby, której zostało zabrane zdjęcie, tekst lub coś jeszcze innego jest naprawdę przykre. My się nad czymś napracujemy a ktoś po prostu sobie przywłaszczy i tyle.
Spotkałam się z taką bezczelnością już wiele razy. Przy czym takie osoby najczęściej mnie blokują.
Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo!
Po co pracować samodzielnie na swój sukces? Dlaczego po prostu nie skopiować i mieć gotowe?
Sama nie potrafiłabym zrobić czegoś takiego innym. Moim zdaniem jest to zwykła kradzież.
Nie rozumiem dlaczego w tych czasach nikt nie potrafi szanować cudzej pracy... Przecież druga osoba  wkładać w to serce, poświęca na to tyle czasu..
Dostałam już dużo wiadomości o treści: '' Czy ta dziewczyna ma twoje zdjęcia?! '' I takie podobne.
Nie ważne czy jest to blog,facebook, ask, instagram. Naprawdę widzę swoje zdjęcia bardzo często na innych profilach. Kiedyś jeszcze je podpisywałam,jednak często i tak je zamazują. W takim razie jest to zbędne.
Wczoraj, kiedy przeglądałam sobie wasze blogi, komentowałam posty a nawet kilka blogów zaobserwowałam. Natknęłam się na pewien post - co się okazało, że jest skopiowany z mojego bloga.
Po prostu jest to zabawne. No cóż.. osoby te nie wiedzą, że jest to pewien rodzaj przestępstwa bądź są po prostu tępi.:)
Ja kiedy zapracuje na coś sama czuję satysfakcję, jestem spełniona, więc  naprawdę nie mogę zrozumieć takich osób.
____
Na zdjęciach nie zwracajcie uwagi na moje kolano, mały wypadek. XD Moda damska styl uliczny
Moje buty - 
Muszę wam polecić tą stronę. Długo zastanawiałam się nad dobrą stroną z butami i muszę przyznać, że ta jest naprawdę świetna. Dobry kontakt, szybka wysyłka, w dodatku przystępne ceny. Myślę, że jeszcze nie raz zrobię tam zakupy.:)
Sukienka - 
kurtka - 

Leave a comment