Ddobinsta + wyniki konkursu!

Znajoma nazwa? Myślę, że może już kojarzycie takie coś z instagram'a. Na początku sama zastanawiałam się czym to jest. Obserwowałam, ale nie zagłębiałam się w to. Dopiero teraz, kiedy jestem jedną z osób tego projektu chciałabym się z wami troszeczkę tym podzielić.
Może od podstaw, o co chodzi w tej stronie? ddobinsta.com/ ma na celu skupić dużo blogów, blogerek razem. Jak dla mnie pomysł jest genialny! Jest wiele dziewczyn, których nikt nie docenia. Dzięki tej stronie można zobaczyć ich posty, zdjęcia. Dzięki temu strona ich promuje a one stronę.
Lubicie mnie oglądać? W takim razie to coś dla was! Zobaczycie wszystkie moje posty na bierząco, trochę się ich nazbierało. Oczywiście nie tylko, bo macie szansę znaleźć dużo dziewczyn, które mają coś w sobie i ich posty są również świetne.
Wiem, że strona rozwija się w bardzo szybkim tempie. Coraz więcej niespodzianek! A co jest najlepsze? Blogbook. Co to takiego? Wiadomo, że każda blogerka nie zostanie ambasadorką. Jednak strona chciała zrobić coś dla was. Właśnie dlatego powstał BLOGBOOK. Tam możecie wpisywać swoje blogi a najwyżej oceniane mają szanse trafić na stronę główną. Świetne, prawda? Moim zdaniem to bardzo kreatywne rozwiązanie. Nie dość, że możecie znaleźć tam wiele wspaniałych osób, to również dodać swojego bloga..
Więcej dowiecie się zaglądając na stronę DDOBINSTA (KLIKNIJ).
Chciałabym wam jeszcze napisać, żebyście obserwowali tą stronę. Wystarczy mieć konto google. Działa to tak samo jak na moim blogu, więc do dzieła!
WYNIKI:
Konkurs wygrywa: Moda damska styl uliczny
Gratuluję, Chicute niedługo się z tobą skontaktuje :)
crop top - kliknij koszula - kliknij drugi crop top - kliknij Trzecia bluzeczka - Moda damska styl uliczny
Mam nadzieję, że klikniecie :)

Leave a comment