Bye holidays! + jessmilia!

Wakacje dobiegły końca a już jutro trzeba wstać do szkoły. Cały tydzień tylko to siedziało mi w głowie. Niestety stres jest wielki. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż mi się wydaje.
A co do wakacji to muszę przyznać, że mogłabym je spędzić o wiele lepiej,  jednak jestem osobą bardzo leniwą. Na szczęście odpoczęłam i dobrze mi to zrobiło. Chciałam zrobić podsumowanie wakacji, jednak przejadły mi się te posty. Widzę je na większość blogów, tak samo jak ‘’ Back to school ‘’. Wiadomo, że każdy chciałby zobaczyć takie filmiki czy posty w wykonaniu swojego ulubionego blogera czy vlogera. Jednak ja w ostatnich tygodniach wolałam się skupić na wykorzystaniu ostatnich dni jak najlepiej.
Zacznie się wczesne wstawanie, odliczanie do weekendu, nauka, kartkówki, testy i sprawdziany… Nie  jestem jeszcze gotowa, przydałby się jakis kolejny miesiąc wakacji. W związku z tym, że wakacje się kończą  będę miała mniej czasu na bloga. No cóż, postaram się wszystko szykować wcześniej tak jak to robiłam do tej pory a posty 1-2 w ciągu tygodnia będą wystarczające. :)
Dodatkowo jeśli będzie wam mało bloga lub mojego insta to w tym miesiącu możecie mnie znaleźć w JESSMILII na snapie, ask'u itd. Mam nadzieję, że wam się spodoba.
Z mojej strony życzę wam wszystkim powodzenia w szkole, szczególnie tym, którzy idą do nowych szkół. Zapraszam do oglądania zdjęć! 🙂 Moda damska styl uliczny
 

Leave a comment