Bądź najlepszą wersją siebie

Bądź najlepszą wersją siebie

Zdecydowanie polecam! Jest cudowna! Moda damska styl uliczny
Chyba każdy z nas ma jakieś kompleksy. Niektóre dotyczą wyglądu, inne charakteru. Z każdym dniem doszukujemy się nowych. Czasami jesteśmy wobec siebie zbyt okrutni.
Nikt nie jest idealny. Wszyscy są inni, wyjątkowi na swój sposób. Zbyt często porównujemy się do ludzi, których poznajemy. Widzimy tylko ich zalety, a przecież oni tak jak My znajdują w sobie wiele złych rzeczy. Kompleksy często mają wpływ na nasze zachowanie. Często wstydzimy się siebie.
Dużo częściej zdarza się to u dziewczyn i w większości chodzi właśnie o wygląd. Kobiety to bardzo dziwne istoty. Problem znajdą nawet tam, gdzie go nie ma. Niestety. Jednak teraz nie o tym.
Niski wzrost, krzywe nogi, 3 kilo nadwagi czy gruby brzuch...
Po co tym wszystkim utrudniać sobie życie? Im mocniej się czymś przejmujemy, to nasze samopoczucie jest gorsze.
Czy warto porównywać się do innych, płakać przez nasze kompleksy? Życie jest zbyt krótkie i trudne, żeby tracić czas na takie błahostki.  Płacz oraz użalanie się nad sobą w niczym nam nie pomaga, wręcz przeciwnie - jeszcze bardziej dołuje.
Masz kompleksy? Staraj się je zmienić albo zaakceptować siebie. Bez tego nie będziemy szczęśliwi, a chyba o to nam chodzi, prawda? Aby w życiu znaleźć szczęście. A to wszystko nas zatrzymuje i stoimy w miejscu. Zapomnij o nich!  Na co czekach? Trzeba wziąć się w garść i starać się, aby zmienić wszystko. Zrobić jak najwięcej rzeczy, żeby czuć się dobrze. Nikt inny za nas tego nie zrobi.
Tak samo jeśli chodzi o porównanie siebie do innych osób. Po co? Nigdy nie będziemy jak oni. Przecież to nie miałoby sensu, gdybyśmy wszyscy byli tacy sami.
To chyba najlepszy moment na zamiany. Bądź najlepszą wersją siebie. Nie oceniaj się zbyt nisko. I nie traktuj siebie tak poważnie. Nikt poza Tobą tego nie robi. Szczerze mówiąc sama często mam chwile załamania, kiedy wszystko wydaje mi się zawsze dużo gorsze niż jest. Oczywiście to mija. Do wszystkiego potrzebujemy czasu. Chyba w końcu zrozumiałam, że jeśli sama nie znajdę w sobie tych dobrych rzeczy, nie zaakceptuje tych, których do tej pory tak bardzo nienawidziłam nigdy nie będę pewna siebie.
Tacy się urodziliśmy i nie możemy mieć do nikogo pretensji. Szukamy kompleksów, które tak naprawdę są niczym. Jesteśmy zdrowi, widzimy, słyszymy, mówimy, jesteśmy sprawni fizycznie. Ile jest osób, które nam tego zazdroszczą? Osoby, które nigdy nie będą mogły zobaczyć tego co my itd.
Więc lepiej kilka razy trzeba się zastanowić zanim powiemy lub napiszemy, że nienawidzimy siebie.
Starajmy się skupić na tych najlepszych rzeczach oraz róbmy wszystko aby tych naszych kompleksów było jak najmniej. Rób wszystko dla siebie, nie dla kogoś, bo przecież to TY masz być zadowolona.
1. Iza po drugiej stronie obiektywu, zobaczcie cudowne zdjęcia!
2.HIT! Czyli sznurowane dekolty
3.Szukasz fryzur, które nadają się na wakacje?
4. Bardzo ciekawy wpis, jeśli masz chwilę czasu, wpadnij!

Leave a comment