7 urodziny marki ANSWEAR!

Nie wierzę jak ten czas szybko leci! Markę Answear znam już od dłuższego czasu i często robię tam zakupy. Uwielbiam to, że paczki przychodzą do mnie w tak szybkim tempie, a produkty są takiej wysokiej jakości. W dodatku tyle ciekawych marek na jednej stronie - dzięki temu składam zamówienie na jednej stronie i wszystko przychodzi w jednej paczce, jednego dnia, bez zbędnego czekania oraz składania zamówień na kilku różnych stronach. Nie pomyślałabym, że to już aż 7 lat!
Jestem w szoku, dlatego od razu jak się o tym dowiedziałam, stwierdziłam, że muszę zerknąć na stronę answear.com.
Wiecie, że firma zorganizowała z okazji swoich siódmych urodzin wiele rabatów oraz super konkursów, w którym do wygrania są zestawy ubrań ulubionych marek takich jak:
Love Moschino, DKNY, Tommy Hilfiger, Calvin Klein Jeans, Desigual, Diesel, Adidas Originals o wartości ok. 1tys zł. Prawda, że super?
Ja jestem w mega szoku i chyba sama wezmę udział w konkursie. Więcej na ten temat dowiecie się tutaj: urodziny7.answear.com/konkurs.php oraz 
Ostatnio przyszło moje zamówienie właśnie z tej strony. Tym razem postawiłam na trochę zakupy wiosenne, dlatego, że zamawiają bluzę kierowałam się tym, że niebawem zrobi się ciepło i nie będą potrzebne już zimowe kurtki, a bluza na początek wiosny sprawdzi się idealnie. Zwykła prosta bluza z nadrukiem. Uwielbiam takie wygodne rozwiązania.
A drugą rzeczą którą zamówiłam jest zwykła biała bluzka na długi rękaw z nadrukiem. Również mega wygodne rozwiązanie na wiosnę, do tego skórzana kurtka i outfit gotowy.
Jak Wam się podobają wybrane przeze mnie rzeczy? Skorzystacie z rabatów Answear i będziecie razem z nami świętować 7 urodziny?!
Bluzka Guess - Moda damska styl uliczny
Bluza Tommy Hilfiger - 

Leave a comment